א'-ה 09:00-20:30
ו' וערבי חג 09:00-15:30
כתובתינו:
סוקולוב 61, חולון
050-2900665  
054-2207185אופניים חשמליים בחולון

תקלות באופניים חשמליים מופיעות תמיד ברגעים הלא נכונים. אחרי שהשקעתם לא מעט כסף ברכישת זוג אופניים איכותי, משהו לא עובד כשורה ואתם אנכם נהנים מהרכיבה. רגע לפני שאתם מרימים ידיים ומציעים את האופניים למכירה, המשיכו לקרוא ותגלו טיפים חשובים ועצות שימושיות לתיקון אופניים חשמליים בחולון ובשאר אזורי הארץ. מעבדת אימפריית הסלולר היא המקום בו מטופלות תקלות אופניים חשמליים בצורה המקצועית, המהירה, היעילה והאמינה ביותר באזור. בין אם מדובר בתקלה פשוטה או תקלה מורכבת, הצוות הטכני באימפריית הסלולר יידע לתת לכם מענה.

תיקון סוללת אופניים חשמליים בחולון

אחת התקלות הנפוצות ביותר המשבשת את פעילות האופניים היא תקלת סוללה. מדובר בתקלה מאוד נפוצה אותה אפשר לפתור ולאבחן בקלות תוך שימוש בסוללה חלופית. רוכבים רבים מחזיקים מראש מספר סוללות על מנת להחליף מיד את הסוללה התקולה. סוללה של אופניים חשמליים היא רכיב חשוב מאוד ויקר מאוד. כאשר הסוללה איכותית טווח הנסיעה גדול ומשקלה נמוך.

תקלות סוללה נגרמות עקב טעינת יתר או פריקת יתר. תוכלו למנוע את התקלות הללו עם התקנת התקן אלקטרוני לוויסות הזרם החשמלי במהלך הטעינה והפריקה. מקור נוסף לתקלות הוא חבלות חיצונית או סוללה בה לא נותרו עוד מחזורי טעינה. מחיר של תיקון סוללת אופניים חשמליים נע בין 200 שקלים ועד 500 שקלים. בחלק מהמקרים לא תהיה אפשרות לתקן את הסוללה וההמלצה תהיה על רכישת סוללה חדשה.

תיקון לוח בקרה באופניים חשמליים

תקלות בצג התצוגה (דיגיטלית או אנלוגית) משבשות את השימוש באופניים. כאשר הצג תקול לא תוכלו לקרוא את מצב הסוללה או את מד המהירות. התיקון מתבצע במעבדת אימפריית הסלולר בחולון באמצעות החלפת הצג הקיים בצג חדש.

תקלות נוספות של אופניים חשמליים בחולון מטופלות גם כן במעבדה. ניתן להגיע אל המעבדה לטובת תיקון פנסי תאורה, תיקון התקן סוללה ורכישת אביזרים. נצלו את הביקור במעבדת לטובת ביצוע בדיקה תקופתית לאופניים וטיפולי תחזוקה. גם כאשר אנכם מבחינים בתקלה כדאי לשים לב לשימון של השרשרת, חיזוק ברגים, כיוון הברקסים, תקינות הסוללה, לחץ אוויר נכון בגלגלים ועוד.

טואול - בניית אתרים