א'-ה 09:00-20:30
ו' וערבי חג 09:00-15:30
כתובתינו:
סוקולוב 61, חולון
050-2900665  
054-2207185


  1. קטלוג מוצרים
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. חנות סלולר בחולון

חנות סלולר בחולון

בשנים האחרונות הפך מכשיר הסלולר שלנו לפריט חובה. אנו צמודים אליו במהלך כל שעות היום, מציצים בו כמה פעמים בשעה ומרכזים בתוכו מידע רב. הטיפים הבאים נועדו לסייע לכם לשמור על המכשיר שלכם מפני חבלות ותקלות מיותרות. תופתעו לגלות שבעזרת כמה פעולות פשוטות אפשר לספק למכשיר הגנה שמונעת נזקים למכשיר, הוצאות כספיות וביקורים במעבדת הסלולר.

אימפריית הסלולר היא חנות סלולר בחולון בה תוכלו לקבל שירות מקצועי, אדיב, מהיר ויעיל בעבור מכשיר הסלולר שלכם. פועלת במקום מעבדת סלולר מתקדמת ואמינה בה מתבצעים תיקונים קלים ומורכבים. לקוחות החנות מוזמנים להמתין לתיקון המכשיר במתחם סלון ממוזג עם סוני פלייסטיישן, משחקים ושאר גאדג'טים. לא תמצאו עוד חנות סלולר בחולון או באזור המרכז שמציעה לכם רמה כה גבוהה של שירות.

כיסוי מגן לסלולר

מיד עם רכישת מכשיר סלולר חדש עליכם לרכוש בעבורו גם כיסוי מגן מתאים. על הכיסוי להיות איכותי ויעיל להגנה על חלקו האחורי והקדמי של המכשיר. תמיד כדאי להעדיף כיסוי סלולר איכותי ועמיד על פני כיסוי אפנתי מעוצב. על המסך חשוב להגן באמצעות מגן מסך איכותי ועבה. כיום ניתן למצוא מגנים איכותיים כך שאין סיבה שתסתפקו רק במדבקה דקה להגנה על המסך שלכם.
הנכם מוזמנים אל חנות סלולר בחולון בה תמצאו מגן מתאים לכל מכשיר.

אם מסך הסלולר שלכם כבר נשבר בעבר מספר פעמים כדאי לבחון שימוש בכיסוי מגן בצורת נרתיק עם סגירה. חלק מהאנשים טוענים שהכיסויים הללו הופכים את הטלפון לפחות נגיש, אך הם אלו שמספקים למכשיר הגנה מקסימלית ומצליחים למנוע שברים במהלך נפילה.

איפה כדאי לאפסן את הסלולר?

כאשר אתם בבית או במשרד והטלפון אינו נמצא בשימוש כדאי להניח אותו במקום יבש ומוצל במצב מאוזן. בעודכם מסתובבים עם הטלפון כדאי תמיד להניח אותו בתוך התיק. המכשיר יהיה אמנם פחות נגיש אך מוגן יותר.
כאשר אתם מאפסנים את המכשיר בכיס או מחזיקים אותו בידכם אתם חושפים אותו לחבטות, טלטלות ובחלק מהמקרים גם שריטות.
חשוב לזכור כי מדובר במכשיר יקר בעבורו שילמתם את מיטב כספכם. טיפול נכון במכשיר מאריך את חייו ומשפר את הביצועים.

טואול - בניית אתרים