א'-ה 09:00-20:30
ו' וערבי חג 09:00-15:30
כתובתינו:
סוקולוב 61, חולון
050-2900665  
054-2207185


  1. קטלוג מוצרים
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. טכנאי סלולר בחולון

טכנאי סלולר בחולון

הטלפון הסלולרי שלכם אינו עובד כשורה? הקדימו להגיע אל מעבדת סלולר על מנת לטפל בבעיה, טיפול מוקדם בתקלות יוכל למנוע את החמרתן ואבדן המידע.
ישנם מקרים בהם הגעה מהירה אל המעבדה תצליח להציל את המכשיר או את המידע המאוחסן בו.

בחירה נכונה של טכנאי סלולר בחולון

מכשיר הסלולר הפך בשנים האחרונות לאמצעי התקשורת העיקרי שלנו. אנו זקוקים לו על מנת לנהל חיי חברה, להתמצא בכבישים, להתעדכן בחדשות, לתכנן את סדר היום ולבצע פעולות רבות נוספות. לרוב האנשים קשה יהיה להתנהל במהלך יום שלם ללא מכשיר הסלולר שלהם. לכן, בחירה נכונה של טכנאי סלולר בחולון תהיה בראש ובראשונה בחירה בטכנאי זמין שמסוגל לתת לכם מענה מקצועי ומהיר.

מענה לתקלות מורכבות ופשוטות בזמן קצר נדרש כאשר הסלולר ממלא תפקיד כה חשוב בשגרת החיים שלנו. על מעבדת הסלולר להיות מסוגלת להציע שירות יעיל ומהיר, כמה אפשרויות תיקון, מתחם המתנה נוח, מחירים הוגנים ושירות אדיב. המעבדה של אימפריית הסלולר בחולון מציעה לכם כל זאת ועוד הרבה יותר.
אם אתם מחפשים את המקום בו אתם ומכשיר הסלולר שלכם תקבלו את הטיפול הטוב ביותר, צוות הטכנאים של אימפריית הסלולר הוא ללא כל ספק הכתובת.

שימוש בחלקים מקוריים

מעבדות סלולר מקצועיות משתמשות רק בחלקים מקוריים. בכל פעם בה טכנאי מחליף בעבורכם חלק פגום במכשיר הקפידו לוודא שנעשה שימוש בחלק מקורי. רק חלקים מקוריים של אותו היצרן מתאימים בצורה מדויקת למכשיר ומשתלבים בו בצורה הטובה ביותר. שימוש בחלקים לא מקוריים יוכל לתת לכם פתרון זמני זול, אך בטווח הארוך העלויות תהיינה גבוהות יותר.

כמה עולה לתקן סמארטפון?

עלות התיקון נקבעת ברוב המקרים על פי עלויות של חלקי חילוף נדרשים. עלויות של סוללה חדשה, מסך מגע חדש או כל חלק אחר משפיעות על המחיר. על הצעת המחיר אותה תקבלו בעבור התיקון לשקף את מידת הנזק של המכשיר והיקף העבודה. אל תחששו לשאול שאלות ולבקש הסברים.
יש לכם זכות מלאה לקבל את כל המידע על מנת להחליט נכון. במקרים בהם התיקון אינו משתלם מבחינה כלכלית, לקוחות אימפריית הסלולר יוכלו לרכוש במקום מכשיר חדש.

טואול - בניית אתרים