א'-ה 09:00-20:30
ו' וערבי חג 09:00-15:30
כתובתינו:
סוקולוב 61, חולון
050-2900665  
054-2207185


  1. קטלוג מוצרים
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. מעבדה לתיקון טלפונים

 

מעבדה לתיקון טלפונים - תיקון מסך סמארטפון

כל מעבדה לתיקון טלפונים מטפלת בכל יום בכמה מקרים של מסכים שבורים. אימפריית הסלולר בחולון מחזיקה באופן קבוע במלאי מסכים מקוריים בעבור כל הדגמים המובילים. החלפת המסך מתבצעת במהרה תוך הקפדה על עבודה מקצועית ומדויקת. הטכנאים מתורגלים בהליך ומבצעים אותו בהתאם להנחיות היצרן.

החלפת זכוכית או החלפת המסך כולו?

לא כל תיקון מסך סמארטפון דורש החלפה מלאה של המסך כולו. בחלק מהמקרים ניתן יהיה להסתפק בהחלפת זכוכית בלבד. על מנת לדעת איזה תיקון דרוש למכשיר שלכם עליכם להגיע אל מעבדה לתיקון טלפונים עם העדפה למעבדות אמינות בעלות מוניטין. במקרים בהם ניתן לשלוט במסך ולהפעיל את הטלפון על אף המסך השבור, החלפת זכוכית בלבד תפתור את הבעיה. כאשר הטלפון אינו מגיב כלל או מגיב בצורה חלקית למגע, החלפת הזכוכית בלבד לא תספיק ויש לבצע החלפה מלאה של המסך כולו.

מסך מקורי או מסך מחודש – מה כדאי?

השיקול לבחירת מסך מחודש הוא כלכלי בלבד. הכול מסכימים שחלקים מקוריים וחדשים הם הטובים ביותר. בחירה במסך מחודש עולה על הפרק כאשר המטרה היא צמצום עלויות מתוך מטרה להחליף את הטלפון בדגם חדש יותר בחודשים הקרובים. חשוב לציין שבחירה במסך לא מקורי או מסך מחודש עלולה לגרוע ממהירות התגובה של המסך. כמו כן, מסך לא מקורי יהיה כמעט תמיד רגיש יותר לחבלות בהשוואה למסך מקורי.

במקרים של מכשיר סלולר ישן עם תקלת מסך חמורה הדורשת החלפה יקרה של המסך כולו, כדאי לבחון כדאיות של רכישת מכשיר חדש. אם המכשיר שברשותכם בן יותר משלוש שנים, כדאי לחשוב פעמיים לפני השקעת סכום של 1,000 שקלים לתיקון המסך. אמינות ומקצועיות של מעבדה לתיקון טלפונים נבחנת גם בהכוונה של הלקוח לקבלת ההחלטות הכדאיות והחכמות ביותר.

איך אדע שקבלתי מסך מקורי?

הלקוחות של אימפריית הסלולר בחולון יכולים להיות רגועים בידיעה שהם מקבלים חלקים מקוריים. בכל החלפת מסך יוצגו בפניכם החלקים על מנת שתוכלו להיות בטוחים שקבלתם חלק מקורי.
יש לכם זכות מלאה בכל מעבדה לתיקון טלפונים לדרוש לקבל סימוכין לכך שהחלקים מקוריים וחדשים.

טואול - בניית אתרים