א'-ה 09:00-20:30
ו' וערבי חג 09:00-15:30
כתובתינו:
סוקולוב 61, חולון
050-2900665  
054-2207185


מעבדת סלולר בחולון

אחת הסיבות הנפוצות ביותר להגעה אל מעבדת סלולר היא מסך שבור או סדוק, מדובר בתיקון פשוט ומהיר שמתבצע אצלנו במעבדה עשרות פעמים ביום.
עלות תיקון המסך השבור נקבעת בהתאם לעלויות חלפים בעבור הדגם של הטלפון, ישנם אמצעים רבים המסייעים להגנה על המסך ומצמצמים משמעותית את הסיכון לשברים. 

שימוש במגן מסך מתקדם יצליח להגן על המסך משריטות וחבלות קלות עד בינוניות. בכל פעם בה מגן המסך שלכם נשבר או נסדק תדעו שחסכתם לעצמכם תיקון מסך יקר.

מה עושים כאשר המסך נשבר?

אם המסך בסמארטפון שלכם שבור או סדוק כדאי למהר להגיע על מעבדת סלולר בחולון שמבצעת תיקונים במקום. יש להימנע משימוש במכשיר עם שבר או סדק גם כאשר הדבר אינו משבש את פעילות המכשיר. ישנם לא מעט מקרים בהם שבר קל במסך התפתח לתקלה מורכבת יותר או גרם לחתכים. החריצים הקטנים במסך השבור עלולים לצבור חיידקים מסוכנים ולגרום לזיהומים וחולי. שבר קטן או סדק במסך הופך את המכשיר שלכם הרבה יותר פגיע ורגיש לחבלות.

זה לא סוף העולם

תקלות מסך הן התקלות הנפוצות ביותר בתחום. הגודל של המסך הופך אותו לנקודת התורפה של המכשיר. כיום, כמעט בכל מעבדת סלולר תוכלו לבצע במקום החלפת מסך. אמפריית הסלולר מפעילה מעבדת סלולר בחולון בה תוכלו לקבל שירות לכל סוגי המכשירים. פרט להחלפה מהירה של מסך תוכלו להוסיף גם מגן מסך איכותי וחזק שימנע את השבר הבא. התיקון מתבצע במהרה בעוד אתם ממתינים במתחם סלון ממוזג עם סוני פלייסטיישן, מצלמות ושאר מוצרי מולטימדיה.

ייתכן והמסך כלל לא נשבר

פעמים רבות מגיעים אל המעבדה לקוחות עם שבר במדבקת הזכוכית ולא במסך עצמו. הם אינם מזהים שהשבר נמצא על מדבקת הזכוכית ומגיעים אל המעבדה מתוך כוונה להחליף את המסך. הצוות המקצועי מזהה מיד כי מדובר רק במגן מסך שבור, מסיר את המדבקה ומציג את המסך השלם. לא בכל מעבדת סלולר בחולון תוכלו לקבל שירות כה אמין, אחראי והגון. אימפריית הסלולר היא מעבדה עם מחויבות לשירות, מקצועיות ואמינות. אלפי לקוחות קבועים מרוצים מוכיחים את איכות העבודה וטיב השירות.

טואול - בניית אתרים