א'-ה 09:00-20:30
ו' וערבי חג 09:00-15:30
כתובתינו:
סוקולוב 61, חולון
050-2900665  
054-2207185קורקינט חשמלי בחולון

הדעות בציבור נחלקות היום לאוהדי הקורקינט  החשמלי ומתנגדים לו. כולנו נתקלים לפחות פעם אחת במהלך כל יום ברוכבי קורקינטים חשמליים בחולון ובכל רחבי הארץ. אם הגעתם לכאן אתם כנראה מתעניינים ברכישת קורקינט חשמלי בחולון בעבורכם או בעבור הילדים. המשיכו לקרוא, תלמדו להכיר את הקורקינט ותוכלו להחליט האם הוא הולם את הצרכים והציפיות שלכם. אם יש לכם שאלות נוספות או שתרצו לרכוש קורקינט חשמלי בחולון עם כל האביזרים הדרושים, הצוות המקצועי של אימפריית הסלולר זמין בעבורכם.

האם נסיעה בקורקינט חשמלי חוקית?

כל עוד נעשה בקורקינט שימוש בהתאם להנחיות החוק הנסיעה בו חוקית לחלוטין. החוק קובע מגבלת הספק מנוע של 250 וואט, משקל עד 30 ק"ג וחובת התקנת פעמון, מחזיר אור ופנס. על הרוכב להיות בן 16 ומעלה על מנת לרכב על קורקינט עם מנוע (לא מתאים לילדים). אין חובה ברישיון נהיגה על מנת לרכב על הקורקינט החשמלי, אך כדאי מאוד שתכירו היטב את כל חוקי התנועה ותצייתו להם. השימוש בקורקינט אינו מחייב אתכם ברכישת פוליסת ביטוח כלשהי.

האם חייבים לחבוש קסדה?

החוק קובע חובת שימוש בקסדה בקרב רוכבים מבוגרים (מעל גיל 16) רק כאשר הרכיבה היא מחוץ לעיר. על מנת לשמור על בטיחותכם ההמלצה היא על שימוש בקסדה וציוד מגן בכל רכיבה. כאשר הרכיבה מתבצעת באזורים חשוכים כדאי ללבוש אפוד זוהר על מנת להקל על שאר הנהגים להבחין בכם.

היכן ניתן לרכב על פי חוק?

רכיבה על קורקינט חשמלי בחולון או בכל עיר אחרת בארץ יש לבצע בשבילי אופניים או בכביש. רכיבה על המדרכה אינה חוקית ויש להימנע ממנה.

האם כל אחד יכול לרכב על קורקינט?

קואורדינאציה מינימלית היא כל הדרוש על מנת לשלוט בקורקינט ולהפעיל אותו. לאחר תרגול קצר מצליחים רוב האנשים לתפעל בקלות את הקורקינט, לשלוט בו ולרכב. בתוך זמן קצר כבר תרגישו כמו רוכבים וותיקים ותיהנו מכל רגע.

מהו המרחק המקסימלי?

אם יצאתם לדרך עם סוללה טעונה במלואה סביר שתוכלו לרכב בין 10 קילומטרים ועד 20 קילומטרים ללא צורך בטעינה. נתונים מדויקים יותר תוכלו לקבל לאחר התנסות אישית בהתאם לדגם, משקל הרוכב ומאפייני הדרך.

טואול - בניית אתרים