א'-ה 09:00-20:30
ו' וערבי חג 09:00-15:30
כתובתינו:
סוקולוב 61, חולון
050-2900665  
054-2207185


  1. קטלוג מוצרים
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. תיקון אייפון בתל אביב

תיקון אייפון בתל אביב 

הטיפים הבאים לתיקון ותחזוקה נכונה של מכשירי אייפון שימושיים בעבור כל הדגמים. אם יש לכם שאלות נוספות או שדרושים לכם שירותי מעבדת תיקונים – אימפריית הסלולר היא הכתובת לתיקונים מהירים ורכישת אביזרים לאייפון. עשו לכם הרגל לקבל שירותי תיקון אייפון בתל אביב רק במעבדות גדולות בעלות ניסיון ומומחיות בתחום.  

איך פותרים בעיות סוללה באייפון?

אם הסוללה במכשיר אינה נטענת כדאי לוודא שחברתם את המטען אל שקע תקין, השלב הבא יהיה בדיקת תקינות המטען נסו לחבר את האייפון אל מטען אחר בכדי לשלול בעיה במטען.
תמיד כדאי להעדיף להטעין את המכשיר ולבצע את הבדיקות עם ציוד מקורי של אפל, אם הסוללה עדיין אינה נטענת עליכם לייצור קשר עם מעבדת תיקון אייפון בתל אביב לביצוע בדיקה ותיקון בהתאם.

במקרים בהם הסוללה במכשיר נגמרת מהר כדאי לבדוק האם מקור הבעיה הוא בסוללה או במכשיר, עליכם להקפיד להטעין את המכשיר כאשר הוא מצוי בטמפרטורת החדר תוך שימוש בכבל הטענה מקורי. השלב הבא יהיה חיפוש אחר אפליקציות שגוזלות עצמה רבה מהסוללה והסרתן מהמכשיר. אם הסוללה עדיין מתרוקנת במהרה ללא כל הסבר או אינה נטענת כלל, צרו קשר עם המעבדה.

אייפון לא נדלק – מה עושים?

הרגע בו מכשיר האייפון שלכם אינו נדלק הוא רגע מלחיץ. על מנת לפתור את הבעיה נסו ללחוץ לחיצה ארוכה וממושכת על כפתור הכיבוי של המכשיר. אם המכשיר אינו מגיב חברו אותו אל המטען למשך 10 דקות לפחות. כעת, אם המכשיר אינו נדלק מעצמו נסו להדליק אותו. הבעיה לא נפתרה? מהרו להגיע אל מעבדת תיקון אייפון בתל אביב על מנת לבחון אפשרות לתקלה במסך, בסוללה או ברכיב אחר.

מסך אייפון לא מגיב – מה עושים?

אם אתם רואים על המסך פסים לבנים / אפורים או כתמים מדובר ככל הנראה בתקלת מסך.
אם אזורים מסוימים במסך אינם מגיבים עקב חבלה או שבר במסך כדאי גם כן להגיע אל המעבדה, החלפת מסך מלא או זכוכית מגע מתבצעת במהרה תוך מינימום המתנה שלכם, ההמלצה היא על החלפת המסך הקיים במסך מקורי של חברת אפל להשגת התוצאות הטובות ביותר.

טואול - בניית אתרים