א'-ה 09:00-20:30
ו' וערבי חג 09:00-15:30
כתובתינו:
סוקולוב 61, חולון
050-2900665  
054-2207185תיקון טלפונים בחולון

מכשיר הסלולר הפך בשנים האחרונות לפריט חובה. הוא מלווה אותנו לכל מקום וממלא תפקידים רבים. השימוש הרב במכשיר מעודד בלאי מהיר ומביא אותנו לא אחת אל חנויות תיקון טלפונים בחולון או בכל אזור אחר בארץ. הטיפים הבאים נועדו לסייע לכם לטפל נכון יותר במכשיר הסלולר על מנת למנוע את התקלה הבאה.

סמארטפון עמיד בפני מים

כל מכשיר סלולר יש להרחיק מנוזלים ולהקפיד שלא להרטיב. גם אם יש ברשותכם דגם חדש עם עמידות בפני רטיבות ולחות לא כדאי להרטיב את המכשיר. מים שחודרים אל החריצים העדינים של המכשיר גורמים לנזקים בלתי הפיכים.

מוחקים אפליקציות מיותרות

על מנת לחסוך לעצמכם תקלות עתידיות כדאי להרחיק את הסלולר מילדים קטנים ולהימנע מהורדת אפליקציות מיותרות. אם מותקנת בטלפון שלכם מערכת אנדרואיד חשוב לזכור שהאפליקציות לא עוברות סינון טרם הצגתן לציבור. תמיד כדאי לבדוק היטב כל אפליקציה ולהוריד אל המכשיר רק אפליקציות חיוניות. כל אפליקציה שאינה בשימוש הקפידו למחוק על מנת שלא לבזבז לחינם נפח אחסון במכשיר.

תיקון מסך שבור

שברים או סדקים במסך הסלולר הם תופעה נפוצה מאוד. כמעט כולנו כבר בצענו החלפת מסך במכשיר קיים או במכשיר קודם. החלפת המסך מתבצעת במהירות ובקלות על ידי טכנאי מנוסה. המעבדות המובילות מחזיקות במלאי מסכים מתאימים על מנת לבצע את התיקון במהירות וביעילות. עלות התיקון נקבעת בהתאם לעלות של החלקים בעבור דגם הסלולר שברשותכם. ההמלצה היא על שימוש בחלקים מקוריים להשגת התוצאות הטובות ביותר.

רגע לפני שאתם ממהרים לתקן את המסך כדאי לוודא שהמסך אכן שבור. פעמים רבות, השבר שאנו רואים הוא שבר במדבקת הזכוכית אותה הדבקנו על מנת להגן על המכשיר. אם התמזל מזלכם והמסך כלל לא נפגע -  כל שעליכם לעשות הוא להחליף את המדבקה השבורה בחדשה. הקדימו לעשות זאת על מנת להמשיך להגן על המסך בצורה הטובה ביותר.

איפה כדאי לתקן את הטלפון?

תיקון טלפונים בחולון זה אימפריית הסלולר. החנות מציעה טיפול מקצועי, מעבדה מתקדמת, שירות אדיב, מבחר גדול של אביזרים, מתחם המתנה ממוזג אטרקטיבי ומחירים הוגנים. הנכם מוזמנים להצטרף אל קהל הלקוחות שלנו ולקבל מענה מקצועי וסבלני לכל פנייה.

טואול - בניית אתרים