א'-ה 09:00-20:30
ו' וערבי חג 09:00-15:30
כתובתינו:
סוקולוב 61, חולון
050-2900665  
054-2207185


תקנון האתר אמפריית הסלולר 

זיכוי והחלפה:

  • כנגד החזרת מוצר או בעבור הפרש מהחלפה אשר אינו עולה על 50 ₪, יינתן שובר זיכוי בלבד.
  • זיכוי או שובר תשלום מראש יהיה תקף למשך 24 חודשים מיום הוצאתו, הבלעדית של הלקוח (לא ניתן לשחזר זיכוי שאבד).
  • החלפה או זיכוי העולה מ 50 שקלים יתאפשרו תוך 14 ימי עסקים מתאריך הקנייה בצירוף חשבונית מקור, תגית מחיר ואריזה מקורית.
  • פריטים אשר נרכשו בחנות או באתר יוחלפו או יזוכו בחנות .

החזר כספי:

  • החזר כספי יינתן מסכום העולה על 50 ₪, עד שני ימי עסקים, (למעט שעונים אשר עבורם החזר כספי יתקבל עד 14 ימי עסקים), ממועד הרכישה בצירוף חשבונית מקור (לא פתק החלפה), תגית מחיר ואריזה מקורית, ובהתאם לאמצעי התשלום המקורי.
  • ביטול עסקה ששולמה בצ'ק ייעשה דרך משרדי הנהלת החברה וההחזר הכספי יבוצע עד 5 ימים ממועד פירעון הצ'ק (צ'ק מזומן), המחאות דחויות תוחזרנה ללקוח עד 14 ימי עסקים.
זמינות ומלאי
ניתן לראות בקטלוג המוצרים באתר זמינות פיזית של כל מוצר באימפריית הסלולר ניתן גם לברר טלפונית הימצאות כל מוצר/ים במלאי. אמצעי תשלום
אחריות
טופס האחריות שצורף לחשבונית במועד הרכישה הוא בלבד הקובע לגבי תקופת האחריות ותנאי האחריות.
אפשרויות תשלום
. תשלום במזומן  - תשלום במזומן (שטרות כסף) בזמן רכישת המוצר בשקלים וכוללים מעמ . 

. תשלום בכרטיס אשראי  - ניתן לשלם בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים עם או ללא ריבית(בהתאם למפורט באתר בדף המוצר). עסקת כרטיס אשראי תבוצע אך ורק בכרטיסי אשראי שהונפקו בישראל, במעמד העסקה בעל הכרטיס חייב להיות נוכח ומזוהה בהצגת תעודת זהות / רשיון נהיגה ישראלי / דרכון ישראלי בתוקף.


תשלום בהעברה בנקאית  - ניתן לשלם גם באמצעות העברת סכום הקנייה לחשבון החברה‏. בדומה לתשלום בהמחאות, הסחורה תסופק לאחר קבלת אישור קבלת ‏ הכסף מהבנק. את פרטי חשבון הבנק ניתן לקבל בעת ביצוע ההזמנה בסניף.
אפשרויות הזמנת מוצרים

הזמנה באמצעות האינטרנט : ניתן להזמין מוצרים באמצעות האינטרנט על ידי מילוי טופס הזמנה (לאחר הוספת המוצר לסל הקניות שבאתר). נציג מכירות יחזור אליך בטלפון על מנת לבצע סופית את ההזמנה ולהסדיר את התשלום. ההזמנה תקפה רק לאחר הוצאת חשבונית וביצוע תשלום מקדמה. עצם מילוי הפרטים וביצוע ההזמנה באתר  אינו מהווה ביצוע עסקה , לאחר ההזמנה יצור עמכם קשר נציג טלפוני אשר יסיים את העסקה. אימפריית הסלולר שומרת לעצמה את האפשרות לא לאפשר רכישת מוצרים ללקוח מסוים לרבות ביטול הזמנה בכל עת וזאת על פי שיקול דעתה.

משלוחים עד הבית  אימפריית הסלולר מספקת שירות של משלוחים עד הבית. השירות מוענק באיזורים מסוימים בלבד ומתעדכנים מעת לעת ולפי שיקול הדעת הבלעדי של החברה. נכון להיום המשלוחים מבוצעים באזור גוש דן , משלוחים למקומות רחוקים או מעבר לקו הירוק יכולים לחרוג מזמן המשלוח הרשום באתר.
כמו כן, ישנם מקומות שמשלוח עלול להיות יקר יותר עקב היותו ישוב מרוחק . המחיר הסופי של המשלוח הוא כפי שיציין איש המכירות טרם חיוב העסקה. 

עלות המשלוח:  עלות המשלוח היא כפי שמצויין באתר אימפריית וסלולר. עלות המשלוח הינה בנוסף לעלות ההזמנה עצמה. 

אפשרויות תשלום בעת הזמנה:  ניתן לשלם באמצעות  כרטיס אשראי  ישראלי (למעט ויזה נטענת דואר). 
ניתן לשלם באמצעות  העברה בנקאית  אספקת המוצרים תהיה 6 ימי עסקים מהיום בו התקבל אישור אודות העברה . בהזמנת משלוח  לא ניתן לשלם באמצעות צ'קים או במזומן  

אספקת מוצרים : אימפריית הסלולר מחשבים וסלולר תפעל כדי לספק את המוצר בדואר שליחים עד הבית עד 6 ימי עסקים. יתכנו זמני אספקה שונים ביעדים מרוחקים. בכל מקרה המחיר וזמן האספקה ימסרו טלפונית לאחר סיום הרכישה. למען הסר ספק, ימי עסקים הינם ימים ראשון עד חמישי לא כולל ימי שישי, שבת וערבי חג וימי החג. 
במעמד אספקת המוצר יש צורך להציג תעודת זהות \ רישיון \ דרכון ישראלי התואמים את פרטי כרטיס האשראי. עסקת כרטיס אשראי תבוצע אך ורק בכרטיסי אשראי ישראלים ובנוכחות בעל הכרטיס עצמו (למעט ויזה נטענת דואר). בנוסף, תעודת הזהות תצולם ע"י השליח לצורך אימות קבלת המוצר. 

מוצרים חריגים : מוצרים בהרכבה אישית, כגון מחשבים נייחים, לא ניתנים במשלוח וניתנים רק לאסיפה מהסניף.
הזכות לספק שירות ללקוח
אימפריית הסלולר לא תמכור ולא תספק שירות למי שפגע במי מעובדיה, מתקניה או שמה הטוב, וכן שומרת לעצמה את הזכות לסרב למכור או לספק שירות עפ"י שיקול דעתה וריאות עיניה והכל בכפוף להוראות כל דין.
מציאון
הפריטים בקטגוריה "מציאון" מוצעים מתצוגה או שעברו שימוש או שחודשו. הרוכש אחראי לבדיקתם לשביעות רצונו ממצבם טרם הרכישה. האחריות תוגדר לכל פריט במעמד הרכישה.
קופונים ומבצעים
הקופונים והמבצעים המפורסמים באתר או בעמוד הפייסבוק של אימפריית הסלולר  תקפים אלא אם צויין אחרת .
טואול - בניית אתרים